JOP Kompresory
Praha

 

Již 30 let poskytujeme spokojeným zákazníkům prodej i servis kompresorů

 
 
 

Jak jsme začali s kompresory?

 
Firma JOP KOMPRESORY vznikla původně pod názvem JOP servis, a to 12. 10. 1992. Jejím záměrem bylo poskytovat služby pro české výrobce a zahraniční odběratele. Po přehodnocení možností a rozboru vývoje českého trhu začala v roce 1994 společnost JOP kompresory servis podnikat v oblasti kompresorů. Ode dne 6. 3. 2000 se datuje vznik firmy JOP KOMPRESORY.

Potenciál, se kterým firma pracuje, je především v jejích zaměstnancích. Ti mnoho let pracovali v ČKD Kompresory a svými zkušenostmi umožnili firmě zabydlet se na českém trhu v oboru servisu a prodeje kompresorů.
 

Dva obory činnostiOblast činnosti JOP KOMPRESORY spočívá ve dvou hlavních rovinách, a to jednak v opravárenské činnosti a jednak v činnosti smluvní.
 
 
 
 

Opravárenství

 
Součástí jsou opravy průmyslových kompresorů, vyráběných v rámci ČKD Praha, a to řad SK (200, 240, 300, 350 a 450), JVK (120) a DK (210/170).

Dále provádíme běžné opravy šroubových kompresorů, opravy zařízení výrobců ORLÍK KOMPRESORY a ATMOS KOMPRESORY, modernizace a rekonstrukce kompresoroven, úpravy stlačeného vzduchu, revize a zkoušky tlakových nádob, měření spotřeby vzduchu.
 
 
 

Smluvní činnost

 
V rámci smluvní činnosti se jedná o smluvní spolupráce (servis a prodej) s významnými českými výrobci pístových a šroubových kompresorů, příslušenství a nářadí, firmami Orlík-Kompresory Česká Třebová, INGERSOLL-RAND, ATMOS, PERMON, které dodávají vysoce kvalitní, perfektně zpracované výrobky schopné svými vlastnostmi - kvalitou, vysokou užitnou hodnotou a neustálou modernizací - konkurovat zahraničním výrobkům.
 
 
 
 
 

Podporujeme posádky Rally Dakar

 
Na vozidlech týmu Rally Dakar můžete vidět průmyslové, pístové kompresory Orlík instalované a prověřené v tvrdých podmínkách Dakaru.